21 luty 2021 – Ogłoszenia Parafialne

1. W ramach przygotowania duchowego do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego środowe Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 24 lutego w intencji beatyfikacji Kard. Wyszyńskiego, a Msza Święta z kazaniem poświęconym pobożności maryjnej Prymasa. Postać wielkiego Polaka wiąże się w naszej pamięci nierozerwalnie z Ślubami Jasnogórskimi Narodu Polskiego i Społeczną Krucjatą Miłości. Jednocześnie przypominamy, że 28 lutego, o godz. 19.00, w bazylice archikatedralnej Świętego Jana Chrzciciela zostanie odprawiona, jak co miesiąc, Msza Święta o owoce beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego.

2. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 19:00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:15.

3. Dzisiaj spotkanie kandydatów do bierzmowania „grupa starsza” o godz. 19:00. W przyszłym tygodniu spotkanie dla „grupy młodszej” także o godz. 19:00 po wieczornej Mszy Świętej.

4. Zespół Parafialny CARITAS zwraca się z prośbą o przekazywanie 1 % podatku należnego za 2020 rok na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej z podaniem celu szczegółowego – dla CARITAS CHYNÓW:

[- w pkt.132 należy wpisać numer KRS: 0000225750

w pkt. 133 wpisujemy kwotę 1% podatku

w pkt. 134 wpisać: PZC w parafii CHYNÓW

w pkt. 135 koniecznie zaznaczyć: x]

5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Warszawie. Za tydzień, w związku z niedzielę misyjną, zbiórka do puszki na wsparcie misjonarzy.

6. Dziękujemy bardzo za przygotowanie kościoła na niedzielę parafianom z Gaju Żelechowskiego (Winiary). Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Żelaznej.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Elżbietę Dąbrowską i + Jerzego Lewińskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.