Ogłoszenia parafialne – 27 grudnia 2020 r

1. Dziękujemy za przygotowanie dekoracji świątecznych:

za gałązki pp. Zającom, Gajdakom, Malinowskim, Wronom; za dekoracje Andrzejowi, Jolancie i Dominice Ptasiewiczom; Arturowi, Agnieszce i Adamowi Szatyłowicz; Barbarze, Stanisławowi i Klaudii Zdunek; Magdalenie Książek, Magdalenie Matyjasiak, Elżbiecie Wrona, Agnieszce Malinowskiej; szczególne podziękowania dla najmłodszych Szymonowi Ptasiewiczowi, Paulince i Sandrze Książek; pp. Strzeżkom; ministrantom, lektorom, bielankom; Dziękujemy także wszystkim, którzy przygotowali paczki świąteczne dla najuboższych; za przygotowanie transmisji internetowych Mszy Świętych.

2. Kolędę rozpoczniemy 4 stycznia 2021 r. Tym razem będzie ona odbywała się w kościele parafialnym. Na wieczorną Mszę Świętą będziemy zapraszać kolejno mieszkańców poszczególnych miejscowości i ulic (od poniedziałku do piątku). Msze Święte chcemy odprawić w intencji rodzin konkretnej miejscowości, którą planowaliśmy odwiedzić podczas tradycyjnej kolędy. Jednakże po fali pandemicznej, kiedy będzie już możliwe spotkać się z Wami w domach, odwiedzimy z radością te rodziny, które nas zaproszą (może to być kwiecień, maj, czerwiec, czy jeszcze później).

3. Ze względu na przypadającą w I piątek miesiąca uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki spowiedź na każdej Mszy Świętej, zaś w pierwszą sobotę po Mszy Świętej Różaniec.

4. Jest jeszcze do nabycia podwójny świąteczno-noworoczny numer Gościa Niedzielnego.

5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Agnieszkę Olszewską i + Zofię Kowalczuk. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.