OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 kwietnia 2025

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do Mszy Świętej wieczornej. Będziemy modlić się w intencji papieża Franciszka i o pokój na świecie.

2. Spotkanie Koła biblijnego w przyszłą niedzielę, 4 maja, po Mszy Świętej wieczornej, w salce na plebanii. Serdecznie zapraszamy. Koło biblijne przygotowało kolejny zestaw pytań w ramach testu biblijnego. Dzisiaj można ten test wziąć od ministrantów przed kościołem i w zakrystii. Za dwa tygodnie zapraszamy na omówienie pytań z testu po Mszy Świętej o o godz.11:00.

3. Najbliższa katecheza chrzcielna wyjątkowo w piątek 2 maja o godz. 19:00. W sobotę jest Uroczystość NMP Królowej Polski, a więc wyjątkowo zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych dzień wcześniej.  

4. 2 maja pierwszy piątek miesiąca: spowiedź święta od godz. 17:00.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom zJakubowizny: od Machcina do kapliczki. W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania parafian z Henrykowa.

6. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.

7. W piątek 2 maja 2025 w Archidiecezji Warszawskiej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Abp Adrian Galbas udzielił dyspensy.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Irenę Kamińską i + Stefana Dziak. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.