OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 5 maja 2024

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  

Bartłomiej Werbanowski, kawaler, z parafii tutejszej, z Weroniką Cacko, panną, z parafii MB Częstochowskiej w Zabieżkach (zapowiedź 2).
Mikołaj Rutkowski, kawaler z parafii tutejszej, z Agnieszką Pauliną Staszewską, panną z parafii z Rososzy (zapowiedź 1).

1. Zapraszamy na XII Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca do Częstochowy w dniu 1 czerwca (w sobotę). Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.

2. 8 maja, w środę, uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

3. Przypominamy, że I Komunia Święta odbędzie się w sobotę 18 maja: dla Chynowa o godz. 10:00 i dla Sułkowic i Zalesia o godz. 12:00. Spowiedź dzień wcześniej: dla dzieci ze szkoły z Chynowa o 16:00, a dla Sułkowic i Zalesia o 17:00.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafian z Nowych Grobic: ul. Makowa, Spokojna, Orzechowa i Sezamkowa. W tym tygodniu zapraszamy do pomocy parafian z Nowych Sułkowic: z Jagodowej, Akacjowej, Spacerowej i Piaskowej. Dziękujemy za pomoc.

5. Rozpoczyna się w naszej archidiecezji peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów. Szczegółowa mapka parafii archidiecezji warszawskiej, w których będą obecne relikwie jest na stronie internetowej naszej parafii. Najbliżej nas: 6 i 7 maja relikwie będą w kościele św. Anny w Piasecznie oraz 7 i 8 maja w kościele Miłosierdzia Bożego w Grójcu.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Sabinę Krzysztoszek oraz + Alicję Marchwińską. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.