Ogłoszenia parafialne – 14 maja 2023

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  

  • Aleksander Melzacki, kawaler, z parafii Chrystusa Króla w Gdańsku, z Eweliną Jędral, panną, z parafii tutejszej (zapowiedź 1);
  • Jakub Kwiatkowski, kawaler, z parafii św. Mikołaja w Warce, z Natalią Moniką Kędzierską, panną, z parafii tutejszej (zapowiedź 1).
  • Michał Piotr Tomaszewski, kawaler, z parafii tutejszej, z Emilią Pilacką, panną z parafii w Sobikowie (zapowiedź 1);
  • Michał Zawiślak, kawaler, z parafii w Złotokłosie, z Sandrą Zdunek, panną, z parafii tutejszej(zapowiedź 1).  

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. 10 września 2023 r. W Markowej k/ Łańcuta będziemy przeżywać szczególną beatyfikację Rodziny Ulmów. Jeżeli są chętni do wyjazdu na uroczystość beatyfikacyjną prosimy o kontakt z ks. Proboszczem. Zapisy do 20 maja. Jeszcze raz zachęcamy do uczestnictwa w jednodniowej pielgrzymce do Częstochowy i dwudniowej pielgrzymce do Krakowa. Ks. Piotr prosi już o wpłaty na pielgrzymkę do Krakowa.

2. Informacja dla rodzin przygotowujących się do I Komunii Świętej i I Spowiedzi:

Próby: Chynów – wtorek 16.05. godz. 16.00 i czwartek 18.05. godz. 16.00

Sułkowice/Zalesie – wtorek 16.05. godz. 18.40 i czwartek 18.05. godz. 18.40

Spowiedź przed I Komunią Świętą: Piątek 19.05.: Chynów godz. 16.00, a Sułkowice/ Zalesie godz. 17.00

3. Dziękujemy parafianom z Zalesia i Zadębia za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę zapraszamy parafian z Barcic Rososkich. Dziękujemy za pomoc.

4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Władysława Puchała, + Mariannę Lis i + Janusza Nowackiego. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.