Ogłoszenia parafialne – 18 września 2022

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Jakub Grzegorz Gromadka, kawaler, z parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie z Karoliną Pająk, panną, z parafii tutejszej (zapowiedź 1)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa starsza) w przyszłą niedzielę, 25 września, o godz. 18:00 – rozpoczynamy Mszą Świętą, a po Mszy spotkanie. W związku z tym, że jest to pierwsze spotkanie po wakacjach razem z młodzieżą zapraszamy rodziców.

2. Za tydzień także spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców, które rozpoczyna się katechezą o godz. 10:30. Na Mszy Świętej o godz. 11:00 poświęcimy Różańce.

3. Tych, którzy pragną porozmawiać i pogłębić swoją wiarę i wiedzę religijną zapraszamy na spotkania w małej grupie. Chętnych prosimy o kontakt z ks. proboszczem, aby umówić dogodny termin spotkań.

4. Od przyszłej niedzieli powracamy do krótkiego wykładu Katechizmu Kościoła Katolickiego, który rozpoczynamy o 12:20, na krótko przed Mszą Świętą o 12:30.

5. W niedzielę (25.09) odbędzie się pierwsze spotkanie wspólnoty Ruchu Światło-Życie (oazy) w tym roku. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 18:00, a po Mszy spotkanie na plebanii. Zapraszamy chętne osoby z przedziału wiekowego 7, 8 kl. SP i 1 Szkoły Średniej.

6. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej Księgi Jozuego, Sędziów, Rut i dwie księgi Samuela. W najbliższą sobotę zapraszamy do przygotowania kościoła do świętowania niedzieli parafian z Sułkowic, ul. Słoneczna. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.