OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25 LIPCA 2021

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

  • Grzegorz Mańturzyk, kawaler z parafii tutejszej, z Martą Rydzewską, panną z parafii św. Wincentego a’Paulo w Warszawie (zapowiedź 2).

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. Do piątku Msze Święte odprawiane będą w salce katechetycznej na plebanii, zaraz obok kancelarii.

2. Misje Święte, jak wiemy, zostały z powodu pandemii przesunięte na wrzesień. Będziemy je przeżywać w dniach 12-19 września. Przygotowanie duchowe do Misji jest już częścią doświadczenia łaski Bożej związanej z Misjami, dlatego zachęcamy do odmawiania przynajmniej jednej dziesiątki różańca każdego dnia w intencji tak ważnego wydarzenia duchowego, jakim są Misje Parafialne.

3. Decyzją Księdza Kazimierza Kardynała Nycza Archidiecezja Warszawska włącza się w dzieło pomocy poszkodowanym w nawałnicach i powodziach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii. Dlatego też po Mszy Świętej przeprowadzamy zbiórkę funduszy do puszek. Prosimy o wsparcie tej akcji.

4. Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca, jak zwykle taca gospodarcza. Dziękujemy tym, którzy wspierają finansowo inwestycje gospodarcze w naszej parafii.

5. Są jeszcze do nabycia egzemplarze wakacyjnego Małego Gościa Niedzielnego.

6. Dziękujemy za przygotowanie salki katechetycznej na tymczasową kaplicę mieszkańcom Jakubowizny (od stacji do kapliczki). Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Jakubowizny (od Machcina do kapliczki). Rano w sobotę będziemy przenosić się z powrotem do naszego kościoła.