OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21 kwietnia 2024

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  

Jan Jakub Strzeżek, kawaler, z Aleksandrą Petrykowską, panną, oboje z parafii tutejszej (zapowiedź 2).
Paweł Łukasz Jaworski z Martą Jaworską z d.Zygmunt, oboje z parafii tutejszej (zapowiedź 2).

1. W sobotę na Mszy Świętej o godz. 12:00 Ks. Bp Piotr Jarecki udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Próba generalna przed sobotnim bierzmowaniem we wtorek o godz. 18:00. Spowiedź dla kandydatów, rodziców i świadków po Mszy Świętej wieczornej w czwartek.

2. Próbna spowiedź dla dzieci pierwszokwomunijnych we wtorek (Chynów) i środę (Sułkowice i Zalesie) o godz. 17:00.

3. Zapraszamy na XII Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca do Częstochowy w dniu 1 czerwca (w sobotę). Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.

4. Przypominamy, że w każdą I sobotę miesiąca jest obowiązkowa katecheza przedchrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych rozpoczynająca się Mszą świętą o godz. 18:00 i po Mszy katecheza. Najbliższa katecheza 4 maja.

5. Dzisiaj spotkanie dla dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii Świętej na Mszy Świętej o godz. 12:30.

6. Przypominamy, że istnieje możliwość rozliczenia się z Urzędem Skarbowym o zadeklarowanie przekazania 1,5% podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej.Szczegółowe informacje dotyczące przekazania 1,5% podatku są dostępne na stronie internetowej Caritas AW.

7. Ruch Światło-Życie Archidiecezji Warszawskiej zaprasza do udziału w rekolekcjach w następujących terminach:

3-19.08 dla dzieci z klas 4-6

– 16-31.07 dla młodzieży z klas 7-8

– 16-31.07 oraz 3-19.08 dla młodzieży ze szkół średnich

Koszt rekolekcji: 1900 zł. Osoby, które na ten moment nie uczęszczają na spotkania oazowe rownież mogą pojechać. Rekolekcje to nie tylko wyjątkowy czas bliskości z Panem Bogiem, ale także budowania wartościowych relacji rówieśniczych. Szczegóły i zapisy na stronie: www.zapisy.oaza.warszawa.pl

Zapraszamy!

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła na niedziele parafianom z Nowych Grobic, z ul. Głównej, Świerkowej, Miodowej i Grójeckiej. A w tym tygodniu zapraszamy rodziców i młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Dziękujemy za pomoc.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na Seminarium w Warszawie.