Ogłoszenia parafialne – 17 marca 2024

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Daniel Arkadiusz Zaroń, kawaler, z Martą Sylwią Kęsik, panną, oboje z parafii tutejszej (zapowiedź 2)

Sebastian Michał Altawęgier, kawaler z parafii tutejszej, Martyną Klaudią Kozera, panną z parafii Matki Bożej Gwiazdy Morza w Unieściu (zapowiedź 2)

Hubert Piechota, kawaler, z Magdaleną Szturemską, panną, oboje z parafii tutejszej (zapowiedź 1)

1. Za tydzień Niedziela Palmowa, poświęcenie palemek, a przed Niedzielą Palmową w najbliższy czwartek rozpoczynają się rekolekcje parafialne i jak zwykle będą trwać do soboty, która będzie dniem spowiedzi. Plan rekolekcji na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń. W piątek w ramach rekolekcji droga krzyżowa ulicami Chynowa o godz. 19:00. Zapraszamy chętnych do czytania rozważań. W zakrystii dostępna jest lista stacji, na którą trzeba się wpisać oraz teksty rozważań do poszczególnych stacji. W trakcie rekolekcji, w czwartek, piątek i sobotę nie ma Mszy Świętej o 7:00 rano. Drogi krzyżowej o 17:30 nie będzie.

2. W Niedzielę Palmową Ruch Światło-Życie działający w naszej parafii zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie „Jak dobrze przeżyć Triduum Paschalne?”. Będziemy omawiać przebieg Liturgii Świętego Triduum Paschalnego. Spotkanie odbędzie się w salce na plebanii o godz. 19:00.

3. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona ojców. O godz. 17:30 Różaniec w intencji ojców, o dobre przeżywanie przez nich łaski ojcostwa.

4. Dziś po Mszy Świętej wieczornej pierwsze spotkanie grupy biblijnej. Serdecznie zapraszamy.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Dąbrowy Dużej. W przyszłym tygodniu zapraszamy do pomocy przy sprzątaniu parafian z Sułkowic, ul. Dworcowej i Różanej.

6. W kruchcie kościoła CARITAS PARAFIALNY sprzedaje palemki i świece wielkanocne

7. Wolne intencje: w sobotę o 20:00

8. Prosimy o zgłaszanie chorych, których odwiedzimy po Niedzieli Palmowej we wtorek od godz. 10:00.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Eugeniusza Gazdę. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.