Ogłoszenia parafialne – 11 luty 2024

1. W tym tygodniu Środa Popielcowa. Msze Święte o godz. 7, 10, 17, 18 i 20. Są wolne intencje w Środę Popielcową. Przypominamy, że w Środę Popielcową obowiązuje ścisły post i powstrzymanie się od pokarmów mięsnych (tzn. spożycie trzech bezmięsnych posiłków, w tym jednego do syta). W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:00, Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o 17:30 i dla dorosłych o 18:45. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:15. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek o godz. 18:45 w intencji osób skrzywdzonych wykorzystaniem seksualnym.

2. W najbliższą niedzielę, I niedzielę Wielkiego Postu, taca przeznaczona jest na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie.

3. Dzisiaj spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców rozpocznie się katechezą o godz. 10:30. Na Mszy Świętej poświęcenie książeczek do nabożeństw i modlitwy osobistej.

4. Także dzisiaj spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Piekuta. W przyszłym tygodniu zapraszamy do pomocy przy sprzątaniu parafian z Wygodnego.

6. W odpowiedzi na Apel przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp. Stanisława Gądeckiego o solidarność z ofiarami wojny na Ukrainie w Środę Popielcową będzie przeprowadzona zbiórka do puszek po każdej Mszy Świętej.