Ogłoszenia parafialne – 4 luty 2024

1. Za tydzień, 11 lutego, spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców rozpocznie się katechezą o godz. 10:30. Na Mszy Świętej poświęcenie książeczek do nabożeństw i modlitwy osobistej.

2. Także za tydzień, 11 lutego, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00, a po Mszy interesujące spotkanie.

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Henrykowa. W przyszłym tygodniu zapraszamy do pomocy przy sprzątaniu parafian z Piekuta.

4. Chorych odwiedzimy w sobotę 10 lutego od 9:00 rano.

5. Dziękujemy za ofiary na tacę gospodarczą na potrzeby budowlane parafii.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia duży i mały Gość Niedzielny.

7. Parafialny Zespół Caritas prosi osoby rozliczające podatek dochodowy za rok 2023 o przekazanie 1,5 % podatku na Caritas Archidiecezji Warszawskiej Nr KRS: 0000225750. Jako cel szczegółowy należy napisać wezwanie parafii i koniecznie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W ubiegłym roku dzięki Waszej hojności z 1% podatku otrzymaliśmy kwotę 4100 PLN. Z tego zakupiliśmy: leki, sprzęt medyczny, środki sanitarne i pielęgnacyjne za 542 zł, lodówkę za 1650 zł dla rodziny po pożarze domu, opał na zimę za 1900 zł dla kobiety w trakcie rehabilitacji po wypadku. Z pozyskanych środków z akcji sprzedaży zniczy, palemek, świec itp. przygotowujemy co roku paczki świąteczne dla najuboższych. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie. Dziękujemy!

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Małgorzatę Halinę Woźniak. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.