Ogłoszenia parafialne – 28 styczeń 2024

1. W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Na Mszach Świętych błogosławieństwo świec. Tego dnia obchodzimy także Dzień Życia Konsekrowanego. Taca na zakony klauzurowe. Jest to szczególna okazja do wyrażenia dziękczynienia dobremu Bogu za powołania do życia zakonnego i modlitwy o nowe powołania. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.

2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Jakubowizny: od Machcina do kapliczki. W przyszłym tygodniu zapraszamy do pomocy przy sprzątaniu parafian z Henrykowa.

3. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyjęli nas w domach podczas tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy bardzo za przyjęcie, wspólną modlitwę, budujące rozmowy i złożone przy okazji kolędy ofiary. Dla tych, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć księdza w domu, jest jeszcze możliwość uczynienia tego podczas tzw. dodatkowej kolędy. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii, bądź telefonicznie na nasz parafialny telefon komórkowy: 509-725-939.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie sprawowana o godz.18.00. Możliwość spowiedzi od godz.17:00. Szczególnie zapraszamy dzieci, które w zeszłym roku szkolnym przystąpiły do I Komunii Świętej i I spowiedzi. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00. W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 7:00 zapraszamy na Różaniec.

5. Chorych odwiedzimy w sobotę 10 lutego od 9:00 rano.

6. Za tydzień tzw. taca gospodarcza na potrzeby budowlane parafii.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Barbarę Anuszewską. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.