Ogłoszenia parafialne – 31 grudnia 2023

1. W sobotę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego Trzech Króli. Msze Święte według porządku niedzielnego. Poświęcenie kredy i kadzidła podczas każdej Mszy Świętej. Taca przeznaczona jest na misje. Ministranci będą rozprowadzać kredę i kadzidło. Zebrane ofiary przeznaczone będę na wyjazd do Parku Rozrywki Energylandia.

2. Katecheza przedchrzcielna w styczniu wyjątkowo w drugą sobotę miesiąca 13 stycznia po Mszy Świętej wieczornej. Katecheza dotyczy rodziców i rodziców chrzestnych. Zapisy w kancelarii parafialnej. Przypominamy, że katechezy przedchrzcielne odbywają się w I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o 18:00. Szczegółowe informacje na stronie parafialnej. Wszystkich, którzy przygotowują się do chrztu świętego swojego dziecka zobowiązani są do uczestnictwa w tej katechezie.

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Chynowa: ul. Główna (od Sułkowic do kościoła wraz z ul. Świerkową i Miodową). W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania Chynów: ul. Sportowa, Złota, Szkolna.

4. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

Wtorek 2 stycznia

od godz. 9:00 Dąbrowa Duża (drugi ks. od 10:00)

od godz. 17:00 Sułkowice, bloki ul. Jarzębiny 38,39,40 oraz Jarzębiny 37,37 A

Środa 3 stycznia

od godz. 17:00: Sułkowice, ul.Wierzbowa, Podleśna; Pasieczna, Jagodowa, Leśny Gaj i Polna (Nowe Grobice)

Czwartek 4 stycznia

od godz. 9:00 Wygodne przy szosie

od godz. 9:00 Wygodne wieś (w prawo od kapliczki)

Od 17:00 Zalesie i Zadębie; Henryków

Piątek 5 stycznia

od godz. 9:00 Chynów, ul. Kolejowa

od godz. 17:00  Sułkowice, ul. Słoneczna i Różana

Prosimy o pomoc w dowiezieniu księży na kolędę ok. 15 minut przed i pomoc w przeprowadzaniu do sąsiada. Prosimy także informować sąsiadów o wizycie księdza. Kontakt z parafią w sprawie kolędy przez formularz na stronie internetowej, telefonicznie lub w niedzielę po Mszy Świętej. Przypominamy, że w trakcie styczniowej kolędy nie ma Mszy Świętej o 18:00, z wyjątkiem soboty i niedzieli.

5. Za tydzień taca gospodarcza na potrzeby budowlane parafii.

6. Wolne intencje w tym tygodniu: we wtorek, czwartek i piątek o 7:00 rano.

7. Zapraszamy na Koncert świąteczny zespołu Pniewy Local Band 7 stycznia w naszej parafii o godz. 13:30 (po Mszy Świętej o godz. 12:30). Informacje na plakacie w gablocie.