Ogłoszenia parafialne – 12 listopada 2023

1. Msza Święta dla dzieci rocznicowych w przyszłą niedzielę o godz. 12:30. Także za tydzień spotkanie dla kandydatów do bierzmowania rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00.

2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła 2 parafiankom z Chynowa: ul. Wolska wzdłuż torów od Starej Wsi: paniom Teresie Przybyszewskiej i Hannie Zakrzewskiej. W najbliższą sobotę zapraszamy do przygotowania kościoła na niedzielę parafian z Chynowa: ul. Wolska, Stara Wieś.

3. W naszej parafii ogłaszamy konkurs na najpiękniejszy lampion: technika dowolna, dla wszystkich dzieci chętnych od przedszkola do klasy 8. Wykonane prace należy przynieść do kościoła do dnia 19 listopada. Lampion należy podpisać; imię, nazwisko, klasa i szkoła . Rozstrzygnięcie konkursu będzie 26 listopada po Mszy świętej o  godz. 11:00.

4. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym pod hasłem „Bliski Wschód – to jest nasz dom”. Ofiary składane w tym dniu po każdej Mszy Świętej do puszek będą przeznaczone na pomoc chrześcijanom na Bliskim Wschodzie.

5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Annę Jędrzejczyk z Warki, która pomagała księżom na plebanii. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.