Ogłoszenia parafialne – 5 listopada 2023

1. W sobotę 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości o godz. 10:00 Msza Święta w intencji Ojczyzny. Ofiarujmy tego dnia modlitwę w intencji Ojczyzny.

2. Za tydzień spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców, które rozpoczyna się katechezą o godz. 10:30.

3. Za tydzień spotkanie dla kandydatów do bierzmowania rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00

4. Wczoraj odbyła się katecheza przedchrzcielna, która dotyczy rodziców i rodziców chrzestnych przygotowujących się do chrztu dziecka. Przypominamy: katecheza jest zawsze w pierwszą sobotę miesiąca po wieczornej Mszy Świętej. Zapisy w kancelarii parafialnej.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Widoku (nr 23 do 46). W najbliższą sobotę zapraszamy do przygotowania kościoła do świętowania niedzieli parafian z Chynowa: ul. Wolska wzdłuż torów od Starej Wsi.

6. Serdecznie dziękujemy za ofiary na tacę gospodarczą.

7. Parafia otrzymała kilka zaproszeń do sektorów na Mszę Świętą o godz. 10:00 do Świątyni Opatrzności Bożej w warszawskim Wilanowie na 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości. Mszy Świętej będzie przewodniczył Ks. Kard. Kazimierz Nycz. A także kilka zaproszeń do sektorów na koncert patriotyczny pt. „Wolność jest w nas” o godz. 17:00 w Świątyni Opatrzności Bożej.

8. W naszej parafii ogłaszamy konkurs na najpiękniejszy lampion: technika dowolna, dla wszystkich dzieci chętnych od przedszkola do klasy 8. Wykonane prace należy przynieść do kościoła do dnia 19 listopada. Lampion należy podpisać; imię , nazwisko, klasa i szkoła . Rozstrzygnięcie konkursu będzie 26 listopada po Mszy świętej o  godz. 11:00.