Ogłoszenia parafialne – 29 października 2023

1. Msze Święte w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 8, 10, i o godz. 12 na cmentarzu (po Mszy procesja i modlitwa w intencji zmarłych wspominanych w wypominkach jednorazowych). W dzień Zaduszny, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, Msze Święte o godz. 8, 10 i o godz. 18. Msza Święta o godz. 8:00 w intencji zmarłych kapłanów pracujących w naszej parafii, a o godz. 10:00 w intencji zmarłych wspominanych w wypominkach i wszystkich zmarłych w ostatnim roku. W gablocie i na stronie internetowej jest informacja, jak uzyskać odpust zupełny za zmarłych i warunki odpustu zupełnego.

2. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie sprawowana o godz.18.00. Możliwość spowiedzi od godz.17:00. Adoracja w pierwszy piątek miesiąca od 17:00 do 20:00 rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia. W sobotę od 9:00 rano odwiedzimy chorych. W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 7:00 zapraszamy na Różaniec. Jest to comiesięczne spotkanie parafialne Róż Żywego Różańca w kościele. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

3. Oaza zaprasza wszystkie chętne nowe osoby z klas 7-8 i 1 klasy szkoły średniej na spotkanie w salce, dziś (29.10) o godzinie 18. Po każdej Mszy przy wyjściu z kościoła można poczęstować się Słowem na niedzielę, porozmawiać z członkami oazy i zapoznać się z działaniami wspó

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Widoku (nr od 1 do 22). W najbliższą sobotę zapraszamy do przygotowania kościoła do świętowania niedzieli parafian z Widoku (nr 23 do 46).

5. W sobotę 4 listopada katecheza przedchrzcielna po Mszy Świętej o 18:00. Katecheza dotyczy rodziców i rodziców chrzestnych. Zapisy w kancelarii parafialnej.

6. W następną niedzielę tzw. taca gospodarcza.