Ogłoszenia parafialne – 8 października 2023

1. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w październiku: od poniedziałku do piątku o godz. 17:15, w sobotę po Mszy o godz. 7:00, a w niedzielę po sumie o 12:30.

2. W przyszłym tygodniu, w 3 niedziela miesiąca, Msza Święta o godzinie 12:30 dla dzieci rocznicowych, które przystąpiły już w tym roku do I Komunii Świętej, a teraz przygotowują się do rocznicy I Komunii Świętej, która odbędzie się 25 maja 2024 r.

3. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego cykl artykułów na temat trwającego w Rzymie Synodu biskupów. Można nabyć także Małego Gościa Niedzielnego oraz Gościa Extra poświęconego objawieniom maryjnym w Kościele (cena 14 zł). Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

4. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła parafianom z Żelaznej i Nowego Żelechowa. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania parafian z Krężela Kolonii.

5. Za tydzień, w niedzielę 15 października, będziemy obchodzić XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia”. Tego dnia odbędzie się tradycyjna zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. W kruchcie kościoła do wzięcia litania przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Módlmy się przez wstawiennictwo wielkiego papieża, zwłaszcza w intencji Ojczyzny.