Ogłoszenia parafialne – 10 września 2023

1. Rodziny, których dzieci przystąpiły już w tym roku do I Komunii Świętej w ramach przygotowania do rocznicy zapraszamy zawsze w 3 niedzielę miesiąca na godz. 12:30.

2. Rodzinom, których dzieci przystępują do I Komunii Świętej w roku 2024 przypominamy o wzięciu „Deklaracji rodziców dziecka pierwszokomunijnego”. Prosimy je wypełnić i oddać.

3. Dziś pierwsze spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania: rozpocznie się ono Mszą Świętą o godz. 18:00. Prosimy, aby wziąć z zakrystii „Deklaracje kandydata do przyjęcia Sakramentu bierzmowania”, wypełnić je i oddać.

4. Przypominamy, że w naszej parafii sakrament chrztu jest udzielany w niedziele podczas Mszy Świętej o godzinie 12:30 (w lipcu i sierpniu o 11:00), z wyjątkiem I niedzieli miesiąca. W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o 18:00 jest katecheza przedchrzcielna. Szczegółowe informacje na stronie parafialnej.

5. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła parafianom z Nowych Sułkowic: z Jagodowej, Akacjowej, Spacerowej i Piaskowej. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania parafian z Nowych Sułkowic: Podleśna, Kosodrzewiny, Wierzbowa i Jeżynowa.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Halinę Leńczyk. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.