Ogłoszenia parafialne – 27 sierpnia 2023

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Daniel Paweł Galiński, kawaler, z parafii św. Mikołaja w Warce, z Magdaleną Zdziarską, panną, z parafii tutejszej (zapowiedź 2)

1. Witamy w naszej parafii nowego wikariusza ks. Zbigniewa Żurka. Cieszymy się, życzymy głębokiego doświadczenia Pana Boga w naszej parafii, zapewniamy o modlitwie.

2. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego dla wszystkich szkół naszej parafii 4 września o godz. 8:00. Będziemy modlić się o szczególną opiekę Bożą dla naszych dzieci. Zapraszamy pracowników szkół, uczniów i rodziców.

3. Od piątku (1 września)powracamy do stałego, zwykłego grafiku Mszy świętych.

4. W niedzielę 10 września tradycyjnie odbędzie się zbiórka na tacę na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Zaś za tydzień, jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca, taca gospodarcza.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź pierwszo-piątkowa po wystawieniu Najświętszego Sakramentu i Koronce do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:00. Do chorych udajemy się o godz. 9:00 w piątek. W pierwszą sobotę Msza Święta w intencji Róż Żywego Różańca i ich rodzin o godz. 7:00. Po Mszy część Różańca Świętego. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się w nurt modlitwy różańcowej.

6. Zapraszamy na: VII Męskie Oblężenie na Jasnej Górze, 23 września 2023. W tym roku pod hasłem: Mężczyzna w Kościele. Jeżeli będą chętni Panowie zorganizujemy autokar do Częstochowy. Program na tablicy ogłoszeń.

7. Dziękujemy Parafianom z Nowych Grobic: ul. Orzechowa i Sezamkowa za pomoc w sprzątaniu. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania parafian z Sułkowic: ul. Leśna, Klonowa i bloki z ul. Jarzębiny i Cyprysowej..