Ogłoszenia parafialne – 13 sierpnia 2023

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

  • Michał Osiński, kawaler z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie, z Klaudią Natalią Grabarczyk, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 2)
  • Damian Kęsik, kawaler z parafii tutejszej, z Martą Rotuska, panną z parafii MB Szkaplerznej w Warce (zapowiedź 2)
  • Jarosław Stefan Zasada, kawaler z parafii tutejszej, z Klaudia Ewa Olczak, panna z parafii tutejszej (zapowiedź 2)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. We wtorek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św według porządku niedzielnego (8.00, 9.30, 11.00 i 19.00). Jest to dzień odpustu w Pieczyskach (program na plakatach w gablocie). Tradycyjnie z naszej parafii po Mszy Świętej o 8:00 wyrusza pielgrzymka do parafii w Pieczyskach, gdzie suma odpustowa rozpocznie się o godz. 12:00. Zachęcamy do zaangażowania się w przebieg pielgrzymki, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczne przejście grupy i śpiewy. Śpiewnik: link

2. W najbliższą niedziele na Mszy św o godz. 11.00 podziękujemy ks. wikariuszowi Piotrowi za posługę duszpasterską w naszej parafii, a z dniem 26 sierpnia swoją posługę rozpocznie ks. Zbigniew Żurek.

3. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Nowych Grobic: ul. Miodową i Grójecka. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania parafian z Nowych Grobic: ul. Makowa i Spokojna. Dziękujemy za zaangażowanie.

4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Władysława Piekarskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.