Ogłoszenia parafialne – 6 sierpnia 2023

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

  • Karol Lech, kawaler z parafii św. Rocha w Jasieńcu, z Julią Barbarą Sieradz, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 2)
  • Sebastian Kamaszewski, kawaler z parafii. Św. Ap. Piotra i Pawła w Drwalewie, z Agnieszką Blok, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 2)
  • Michał Osiński, kawaler z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie, z Klaudią Natalią, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 1)
  • Damian Kęsik, kawaler z parafii tutejszej, z Martą Rotuska, panną z parafii MB Szkaplerznej w Warce (zapowiedź 1)
  • Jarosław Stefan Zasada, kawaler z parafii tutejszej, z Klaudia Ewa Olczak, panna z parafii tutejszej (zapowiedź 1)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. We wtorek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień odpustu w Pieczyskach (program na plakatach w gablocie). Tradycyjnie z naszej parafii po Mszy Świętej o 8:00 wyrusza pielgrzymka do parafii w Pieczyskach, gdzie suma odpustowa rozpocznie się o godz. 12:00. Zachęcamy do zaangażowania się w przebieg pielgrzymki, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczne przejście grupy i śpiewy. 

2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Nowych Grobic: ul. Główna i Świerkowa. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania parafian z Nowych Grobic: ul. Miodowa i Grójecka. Dziękujemy za zaangażowanie.

3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Krystynę Zdunek i + Tymka Szumańskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.