Ogłoszenia parafialne – 30 lipca 2023

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

  • Marek Stanisław Zbieć, kawaler z parafii św. Zygmunta w Łosicach, z Kingą Okrasa, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 2)
  • Karol Lech, kawaler z parafii św. Rocha w Jasieńcu, z Julią Barbarą Sieradz, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 1)
  • Sebastian Kamaszewski, kawaler z parafii. Św. Ap. Piotra i Pawła w Drwalewie, z Agnieszką Blok, panną z parafii tutejszej

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. We wtorek 1 sierpnia w kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, pamiętajmy o modlitwie w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny. Tego dnia rozpoczyna się sierpień. Każdego roku miesiąc ten jest ogłaszany miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do podejmowania trzeźwości i abstynencji ofiarując te wyrzeczenia w intencji naszej Ojczyzny oraz o pokój dla świata.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź pierwszo-piątkowa po wystawieniu Najświętszego Sakramentu i Koronce do Miłosierdzia Bożego o godz. 16:30. W sobotę o 7:00 Msza Święta w intencji Kół Żywego Różańca, a po Mszy odmówimy wspólnie część Różańca Świętego

3. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 9:00. Prosimy o informowanie nas o nowych osobach, które chciałyby przyjąć księdza w domu.

4. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Sułkowic: ul. Słoneczna. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania parafian z Nowych Grobic: ul. Główna i Świerkowa. Dziękujemy za zaangażowanie.

5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Zdzisława Krześniaka i + Krzysztofa Rozuma. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.