Ogłoszenia parafialne – 16 lipca 2023

 

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

  • Maciej Robert Cierniak, kawaler, z Częstochowy, z Marią Aleksandrą Jaworską, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 1)

1. Za tydzień, w niedzielę 23 lipca, zgodnie z decyzją Ojca Świętego Franciszka, w całym Kościele obchodzony jest III Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Papież ma nadzieję, że jeszcze raz uświadomimy sobie, że dziadkowie i osoby starsze są wartością i darem zarówno dla społeczeństwa, jak i dla wspólnot kościelnych.

2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Sułkowic: ul. Kolejowa i Jabłoniowa. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania parafian z Sułkowic: ul. Kwiatowa. Dziękujemy za zaangażowanie.

3. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grójcu poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka. Szczegóły na tablicy w kruchcie kościoła.

4.. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Reginę Tomala. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.