Ogłoszenia parafialne – 2 lipca 2023

1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu jest inny grafik Mszy Świętych w dni powszednie, niedziele i w święta, a także godziny otwarcia kancelarii. Msze Święte w niedzielę i święta: 8:00, 9:30, 11:00 i 19:00.

2. Wakacje to czas pielgrzymek: 43. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna wyruszy 5 sierpnia; 32. Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych i Rodzin (kościół św. Józefa na warszawskim Kole) wyruszy 5 sierpnia; 312. Warszawska Pielgrzymka Piesza organizowana przez ojców paulinów wyruszy 6 sierpnia. Zaś 7 lipca z Marianek w Górze Kalwarii wyrusza Piesza Pielgrzymka do Lichenia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zachęcamy do udziału.

3. W tym tygodniu pierwszy piątek: spowiedź po wystawieniu Najświętszego Sakramentu i Koronce do Miłosierdzia Bożego o godz. 16:30.

4. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Sułkowic: Wąska i Długa. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania parafian z Sułkowic: ul. Krótka i Lipowa.

5. Dziękujemy za ofiary na tacę gospodarczą. Serdeczne Bóg zapłać za wielkoduszność i otwartość. Dziękujemy też za wpłaty poprzez tzw. e-tacę, która jest umieszczona na stronie parafialnej (parafia-chynow.mkw.pl)

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Elżbietę Mróz. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.