OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12 marca 2023

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  

Paweł Sieradzan, kawaler, z parafii św. Rocha w Jasieńcu, z Lucyną Gajewską, panną, z parafii tutejszej (zapowiedź 1);
Maciej Adamek, kawaler, z parafii w Sobikowie, z Pauliną Beatą Anuszewską, panną, z parafii tutejszej (zapowiedź 1).

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza. 

1. Tych, którzy zdecydowali się na pielgrzymkę do Wilna w dniach 17-22 kwietnia 2023prosimy o wzięcie KARTY ZGŁOSZENIOWEJ. Koszt pielgrzymki: 590 zł + 490 Euro(ok. 3000 zł). Zapisy i opłata do 17 marca.

2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Chynowa: ul. Główna (od Sułkowic do Kościoła oraz ul. Świerkowa i Miodowa). Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Chynowa: ul. Sportowa, Złota i Szkolna. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

3. Prosimy o pomoc w zbiórce na kwiaty do grobu Pańskiego mieszkańców poszczególnych wsi.

4. 31 marca, w piątek, tradycyjnie odprawimy drogę krzyżową ulicami Chynowa. Zachęcamy do pomocy w przygotowaniu nabożeństwa: trasy, niesienia krzyża, a także tych, którzy chcieliby przygotować rozważania poszczególnych stacji i je poprowadzić. Zachęcamy do stworzenia takiego zespołu, który  by przygotował drogę krzyżową.

5. Przypominamy i zachęcamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych w dniach 24-26 marca.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Zofię Grzyb. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.