Ogłoszenia parafialne – 26 luty 2023

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

  • Arkadiusz Piotr Kobylorz, kawaler, z parafii w Zabrzu, z Katarzyną Strzeżek, panną, z parafii tutejszej (zapowiedź 2).

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. W I piątek miesiąca spowiedź od godz.17:00. Od 9:00 rano odwiedzimy chorych. W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 7:00 na comiesięczne spotkanie parafialne Róż Żywego Różańca w kościele.

2. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30 (dla dzieci) i po Mszy Świętej wieczornej (dla dorosłych). Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą odprawiane w niedzielę o godz. 17:15.

3. Dziękujemy za ofiary składane na Seminarium Duchowne w Warszawie. Dzisiaj także w odpowiedzi na apel Episkopatu Polski po Mszy Świętej zbiórka do puszki na Ukrainę.

4. Zespół Parafialny CARITAS zwraca się z prośbą do Parafian o przekazywanie 1,5 % podatku należnego za 2022 rok na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej (NR KRS 0000225750) z podaniem celu szczegółowego – dla CARITAS CHYNÓW.

5. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Chynowa: ul. Wspólna, Słoneczna, Malinowa, Jasna i Działkowa. Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Chynowa: ul. Główna: od Mostowej do kościoła. Za otwarte serce i odpowiedzialność, która jest wyjątkowym darem, serdeczne Bóg zapłać.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Mieczysława Pielaszka. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.