Ogłoszenia parafialne –  29 stycznia 2023

1. 2 lutego, w czwartek, Święto Ofiarowania Pańskiego, błogosławieństwo świec. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00. Tego dnia obchodzimy w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego: taca na zakony klauzurowe.

2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie sprawowana o godz.18.00. Możliwość spowiedzi od godz.17:00. Szczególnie zapraszamy dzieci, które w zeszłym roku szkolnym przystąpiły do I Komunii Świętej i I spowiedzi. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy Świętej dalszy ciąg adoracji do godz. 20:00. W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 7:00 zapraszamy na Różaniec.

3. W I piątek miesiąca od godz. 9:00 rano odwiedzimy chorych. Prosimy o zgłaszanie chętnych do kancelarii lub zakrystii.

4. 4 lutego, w sobotę, spotkanie ministrantów o godz. 10:00.

5. Są wolne intencje rano w poniedziałek, wtorek i środę.

6. Za tydzień tzw. taca gospodarcza na potrzeby budowlane parafii.

7. Dziękujemy parafianom z Chynowa (ul. Warecka) za pomoc w sprzątnięciu naszej zabytkowej świątyni. Za tydzień zapraszamy do przygotowania kościoła na niedzielę parafian z Chynowa – ul. Wolska – Stara Wieś.

8. W przyszłą niedzielę temat katechezy katechizmowej: „Łaski szczególne – charyzmaty” (KKK, 799-801).

9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego (numer lutowy). W dzisiejszym numerze Gościa dodatek o św. Janie Pawle II.

10. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za interesujące rozmowy, ciekawe uwagi i składane ofiary. Od poniedziałku rozpoczynamy tzw. dodatkową kolędę. Rodziny, które nie mogły nas przyjąć w wyznaczonym terminie, a chciałyby przyjąć, prosimy o kontakt.