Ogłoszenia parafialne – 25 grudnia 2022

 

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: – Adam Zdzisław Dąbrowski, kawaler, z parafii św. Małgorzaty we Wrociszewie, z Eweliną Karaluch, panną, z parafii tutejszej (zapowiedź 1).

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. Taca zebrana podczas Pasterki przeznaczona została na Dom Samotnej Matki w Konstancinie-Jeziorna. W pierwszy i drugi dzień świąt nie ma Mszy Świętej o godz. 18:00.

2. W piątek 30 grudnia, w 6. dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego, obchodzimy Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa: Msze Święte o 7:00 i 18:00.

Ostatniego dnia roku Msza Święta i nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego. Przyszła niedziela to Nowy Rok i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.

3. Duża praca nad dekoracjami świątecznymi – dziękujemy wszystkim zaangażowanym. A jest to spora liczba osób.

Dziękujemy mieszkańcom z Krężela-Kolonii  za sprzątnięcie kościoła. Za tydzień zapraszamy do przygotowania kościoła na niedzielę parafian z Krężela -Wsi.

Dziękujemy także wszystkim, którzy przygotowali paczki świąteczne dla najuboższych, dziękujemy Darczyńcom, którzy ufundowali paczki dla rodzin z naszej parafii. Niech ten hojny dar serca będzie radością dla wszystkich obdarowanych. Dziękujemy też bardzo wszystkim wolontariuszom z parafialnego Caritas za przygotowanie i rozniesienie świątecznych paczek.

4. Zachęcamy do kupna i lektury Gościa Niedzielnego (podwójny świąteczny numer w cenie 15 zł) i Małego Gościa Niedzielnego na styczeń.

5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Janinę Gajewską. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.