Ogłoszenia parafialne – 13 listopada 2022

1. Dzisiaj obchodzimy XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym poświęcony Ukrainie. Po Mszy Świętej zbiórka do puszki na pomoc dla Ukrainy.

2. Trwa wymiana sufitu na sufit z drzewa modrzewiowego: od jutra Msze Święte w dzień powszedni będą w salce na plebanii. W niedziele Msze Święte w kościele.

3. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła naszej młodej wspaniałej rodzinie Strzeżków, Maciejowi i Ewelinie, oraz p. Ewie Taraszewskiej z bloków w Sułkowicach. W najbliższą sobotę zapraszamy do pomocy przy sprzątaniu kościoła parafian z Nowych Sułkowic: ul. Jagodowa, Akacjowa, Spacerowa i Piaskowa. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

4. Dzisiaj spotkanie Róż Żywego Różańca z Chynowa-Woli na plebanii o godz. 16:00

5. Przypominamy o mini-wykładach z Katechizmu Kościoła Katolickiego (KKK), zawsze w niedzielę o godz. 12:15. Aktualnie rozważamy 3 część KKK (2 rozdział, 3 artykuł pt. „Sprawiedliwość społeczna”. Dzisiejszy temat brzmi: „Poszanowanie osoby ludzkiej”, zaś w przyszłym tygodniu będziemy rozważać „Równość i różnice między ludźmi”.

6. Dziś w Gościu Niedzielnym ostatnia już płyta z cyklu Biblia Audio, a na niej księgi Nowego Testamentu: Apokalipsa św. Jana oraz Listy Apostolskie.

7. Nasz organista, p. Mieczysław, rozpoczyna wędrówkę po parafii. Będzie rozprowadzał poświęcone opłatki. Pierwszy raz będzie miał okazję poznać nas bliżej chodząc po domach. Prosimy o życzliwe przyjęcie go.