Ogłoszenia parafialne – 6 listopada 2022

 

  1.  W piątek 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości o godz. 10:00 Msza Święta w intencji Ojczyzny. Można tego dnia skorzystać z dyspensy od pokarmów mięsnych. Kard. Nycz zaleca, aby korzystający tego dnia z dyspensy ofiarowali dowolną modlitwę według intencji Ojca Świętego.

 

  1. Za tydzień spotkanie Róż Żywego Różańca z Chynowa-Woli w salce na plebanii o godz. 16:00

 

  1. Za tydzień spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców, które rozpoczyna się katechezą o godz. 10:30.

 

  1. Za tydzień spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa młodsza) rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00

 

  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na tacę gospodarczą.

 

  1. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła parafianom z Sułkowic, ul. Ogrodowa (strona nieparzysta). W najbliższą sobotę zapraszamy do przygotowania kościoła do świętowania niedzieli parafian z Sułkowic, bloki z ul. Jarzębiny i Cyprysowej. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

 

  1. Zapraszamy chętnych uczniów klas: 7, 8 SP oraz 1 i 2 LO dziś na spotkanie Oazowe po Mszy św. o godz. 18.