Ogłoszenia parafialne – 23 października 2022

1. 27 października, w czwartek, będziemy obchodzić ogólnopolski dzień dziękczynienia za Dzieło Żywego Różańca i jej założycielkę bł. Paulinę Jaricot (w rocznicę jej beatyfikacji). Dziękujemy Bogu za ten niezwykły ogień miłości w Kościele, jakim są Wspólnoty Żywego Różańca. Zapraszamy tego dnia wszystkie wspólnoty na modlitwę różańcową o godz. 17:15.

2. Dzisiejszej niedzieli Kościół Powszechny obchodzi Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. To dzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. W związku z tym dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele misyjne.

3. Chociaż nikt nie przyszedł pomóc przy sprzątaniu z Sułkowic, ul. Leśna i Klonowa, to zapraszamy w przyszłości do pomocy. W najbliższą sobotę zapraszamy do przygotowania kościoła do świętowania niedzieli parafian z Sułkowic, ul. Ogrodowa (strona parzysta). Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

4. Przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne w zakrystii lub kancelarii.

5. Dzisiaj spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa starsza) o godz. 18:00.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Jolantę Baduła, + Joannę Cieślak i + Zofię Cyran. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.