Ogłoszenia parafialne – 16 października 2022

 

 

1. Zbliżają się święta: Uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Przyjmujemy już na Wypominki. Kartki, na których możemy wypisać zmarłych są na stoliku w kruchcie Kościoła i w zakrystii. Zaś po świętach od czwartku 3 listopada, rano w godz. 10:00 -12:00 i po południu w godz. 16:00 – 18:00, w kancelarii parafialnej będziemy przyjmować intencje na cały rok 2023.

 

2. Parafialny CARITAS sprzedaje dziś znicze. Zyski ze sprzedaży są przeznaczone na pomoc najuboższym naszej parafii. Zachęcamy do zaangażowania się w prace parafialnego Caritasu.

 

3. Zgodnie z zapowiedzią dziś przed kościołem zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 

4. W środę 19 października wspomnienie liturgiczne bł. ks. Jerzego Popiełuszki, zaś w sobotę 22 października wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II.

 

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Nowych Grobic, ul. Makowa, Spokojna, Orzechowa i Sezamkowa ( a właściwie: Krzysztofowi i Annie Lankiewicz oraz Robertowi Lankiewicz). W najbliższą sobotę zapraszamy do przygotowania kościoła do świętowania niedzieli parafian z Sułkowic, ul. Leśna i Klonowa. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

 

6. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego do nabycia kolejna płyta z cyklu Biblia Audio. Tym razem są to historyczne księgi Starego Testamentu.

 

7. Za tydzień spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa starsza) o godz. 18:00.