Ogłoszenia parafialne – 9 października 2022

1. Zbliżają się święta: Uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Przyjmujemy już na Wypominki. Kartki, na których możemy wypisać zmarłych są na stoliku w kruchcie Kościoła i w zakrystii. Zaś po świętach od czwartku 3 listopada, rano w godz. 10:00 -12:00 i po południu w godz. 16:00 – 18:00, w kancelarii parafialnej będziemy przyjmować intencje na cały rok 2023.

2. Parafialny CARITAS od przyszłego tygodnia rozpocznie sprzedaż zniczy.  A dzisiaj spotkanie parafialnego koła Caritas o godz. 19:00 na plebanii.

3. Za tydzień obchodzimy XXII Dzień Papieski: będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

4. Dzisiaj spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców, które rozpoczyna się katechezą o godz. 10:30. Na Mszy Świętej o 11:00 poświęcenie książeczek do nabożeństwa. 

5. Dzisiaj także spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa młodsza) o godz. 18:00. 

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Nowych Grobic, ul. Miodowa i Grójecka. W najbliższą sobotę zapraszamy do przygotowania kościoła do świętowania niedzieli parafian z Nowych Grobic, ul. Makowa, Spokojna, Orzechowa i Sezamkowa. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.