Ogłoszenia parafialne – 2 października 2022

1. W październiku Różaniec Święty od poniedziałku do piątku o godz. 17:15, w sobotę po Mszy o godz. 7:00, a w niedzielę po sumie o 12:30.

2. Dzisiaj spotkanie Koła Żywego Różańca w Dąbrowie Dużej o godz. 16:00

3. Spotkanie parafialnego koła Caritas na plebanii w przyszłą niedzielę, 9 października, o godz. 19:00.

4. Za tydzień, 9 października, spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców, które rozpoczyna się katechezą o godz. 10:30.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa młodsza) w przyszłą niedzielę, 9 października, o godz. 18:00 – rozpoczynamy Mszą Świętą, a po Mszy spotkanie.

6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca: Spowiedź od godz. 17:00. Adoracja do godz. 20:00. Od godz. 9:00 odwiedzimy chorych.

7. Dzisiaj do nabycia, obok dużego i małego Gościa Niedzielnego, Gość Extra ( w cenie 12 zł) poświęcony św. Siostrze Faustynie Kowalskiej pt. „Dotyk Miłosierdzia”.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Nowych Grobic, ul. Główna i Świerkowa (a konkretnie: Edycie i Annie Wedman oraz Joannie Kędzierskiej). W najbliższą sobotę zapraszamy do przygotowania kościoła do świętowania niedzieli parafian z Nowych Grobic, ul. Miodowa i Grójecka. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

9. Tych, którzy pragną porozmawiać i pogłębić swoją wiarę i wiedzę religijną zapraszamy na spotkania koła życia wewnętrznego w małej grupie. Chętnych prosimy o kontakt z ks. proboszczem, aby umówić dogodny termin spotkań.

10. Serdecznie dziękujemy za ofiary na tacę gospodarczą. Głównym wsparciem jesteście Wy, którzy chodzicie do kościoła – bardzo Wam dziękujemy.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Kazimierza Piekarskiego i + Tomasza Petrykowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.