Ogłoszenia parafialne – 25 września 2022

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  

Jakub Grzegorz Gromadka, kawaler, z parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie z Karoliną Pająk, panną, z parafii tutejszej (zapowiedź 2)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza. 

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa starsza) dzisiaj o godz. 18:00.

2. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca października, miesiąca Różańca Świętego. Przypominamy: Różaniec Święty od poniedziałku do piątku o godz. 17:15, w sobotę po Mszy o godz. 7:00, a w niedzielę po sumie o 12:30. W I sobotę miesiąca comiesięczne spotkanie parafialne Kół Żywego Różańca w kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się włączyć w nurt modlitwy różańcowej.

3. Do nabycia październikowy numer Małego Gościa Niedzielnego.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Sułkowic z ul. Słonecznej. W najbliższą sobotę zapraszamy do przygotowania kościoła do świętowania niedzieli parafian z Nowych Grobic, ul. Główna i Świerkowa. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

5. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Sabinę Górecką. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.