Ogłoszenia parafialne – 11 września 2022

1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w niedzielę, 25 września, na Mszy Świętej o godz. 11:00. Spotkanie rozpocznie się, jak zwykle, katechezą o godz. 10:30. Na Mszy poświęcimy Różańce.

2. Zaś za tydzień, 18 września, Msza Święta o 11:00, na którą w sposób szczególny zapraszamy dzieci, które w tym roku będą obchodzić rocznicę I Komunii Świętej. Dla dzieci rocznicowych spotkania zawsze w 3 niedzielę miesiąca.

3. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli parafianom z Sułkowic, ul. Kolejowa i Jabłoniowa. Za tydzień zapraszamy parafian z Sułkowic, ul. Kwiatowa. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

4. Dzisiaj Mszą Świętą o 18:00 rozpoczynamy pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa młodsza), na które zapraszamy nie tylko młodzież, ale i rodziców.

5. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Zofię Dąbrowską i + Jerzego Urbańskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.