Ogłoszenia parafialne – 4 września 2022

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:
Artur Wojciechowski, kawaler, z parafii tutejszej, z Natalią Krzyszczak, panną, z parafii w Piasecznie (Zalesie Dolne) (zapowiedź 2)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. Pielgrzymka do parafii rodzinnej św. Faustyny Kowalskiej najbliższą sobotę 10 września. Wyruszamy o godz. 8:00 ze skweru przed cmentarzem. Koszt pielgrzymki 60 zł.

2. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10:00.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa młodsza) w przyszłą niedzielę, 11 września, o godz. 18:00 – rozpoczynamy Mszą Świętą, a po Mszy spotkanie. W związku z tym, że jest to pierwsze organizacyjne spotkanie dla grupy młodszej, razem z młodzieżą zapraszamy rodziców.

4. 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryji Panny (Matki Bożej Siewnej) oraz błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion na Mszy Świętej o godz. 18:00.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary na tzw. tacę gospodarczą. Za tydzień taca na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.

6. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli parafianom z Sułkowic, ul. Krótka i Lipowa. W tym tygodniu zapraszamy do przygotowania kościoła parafian z Sułkowic, ul. Kolejowa i Jabłoniowa. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Tomasza Szczerbę i + Irenę Rogowską. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.