Ogłoszenia parafialne – 28 sierpnia 2022

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

  • Kamil Krzysztof Kędzierski, kawaler, z parafii tutejszej, z Klaudią Walewską, panną, z parafii św. Stanisława BM w Skierniewicach (zapowiedź 2).
  • Artur Wojciechowski, kawaler, z parafii tutejszej, z Natalią Krzyszczak, panną, z parafii w Piasecznie (Zalesie Dolne) (zapowiedź 1)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. W czwartek, 1 września, o godz. 8:00 Msza Święta w intencji wspólnot szkolnych leżących na terenie naszej parafii o szczególną opiekę Bożą. Zapraszamy pracowników szkół, uczniów i rodziców.

2. Od czwartku, już po wakacjach, powracamy do stałego, zwykłego grafiku Mszy Świętych.

3. Trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę do domu urodzenia św. Faustyny Kowalskiej i kościoła parafialnego św. Kazimierza, w którym święta była ochrzczona. Będziemy pielgrzymować w sobotę 10 września.

4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17:00. Do spowiedzi zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież rozpoczynającą rok szkolny. W I sobotę miesiąca zapraszamy na godz. 7:00 parafialne Koła Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcą się włączyć w nurt modlitwy różańcowej. Po Mszy Świętej odmówimy Różaniec Święty.

5. W piątek od godz. 9:00 odwiedzimy chorych.

6. Za tydzień, jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca, taca gospodarcza.

7. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli parafianom z Sułkowic, ul. Wąska i Długa . W tym tygodniu zapraszamy do przygotowania kościoła parafian z Sułkowic, ul. Krótka i Lipowa. W związku z pracami tego sprzątania jest zdecydowanie więcej. Kto może zapraszamy do sprzątania. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

8. Dzisiaj do nabycia także Mały Gość Niedzielny.