Ogłoszenia parafialne – 21 sierpnia 2022

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

  • Kamil Krzysztof Kędzierski, kawaler, z parafii tutejszej, z Klaudią Walewską, panną, z parafii św. Stanisława BM w Skierniewicach (zapowiedź 1)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pielgrzymkę do Pieczysk z naszej parafii.

2. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Sanktuarium Urodzin, Chrztu, I spowiedzi i I Komunii w Świnicach Warckich świętej Faustyny Kowalskiej w sobotę 10 września. Wyjazd o godz. 8:00 rano ze skweru przed cmentarzem. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy Świętej lub w kancelarii.

3. Dziękujemy mieszkańcom z Chynowa (z ul. Wolskiej, z Parceli, i Starej Wsi) za odnowienie Kapliczki (ul. Wolska 85). Poświęcenie odnowionej kapliczki odbędzie się w sobotę 27 sierpnia o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy mieszkańców.

4. Proboszcz z Góry Kalwarii organizuje pielgrzymkę do Mediugorje w terminie 11-20.09.2022. Są jeszcze wolne miejsca. Wyjazd z: Góra Kalwaria, Pruszków, Częstochowa, Gliwice, Knurów. Program bez nocnych przejazdów z odpoczynkiem nad Adriatykiem.W programie: Velehrad, Ptujska Góra, Ludberg, Szybenik, Mostar, Medjugorie, Szeroki Brzeg, Tihalina, Dubrownik, Zadar.

Cena : 1100 zł + 320 euro. Szczegóły na stronie  www.santocamino.pl

5. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli parafianom z Sułkowic, ul. Dworcowa i Róż W tym tygodniu zapraszamy do przygotowania kościoła parafian z Sułkowic, ul. Wąska i Długa. W związku z pracami tego sprzątania jest zdecydowanie więcej. Kto może zapraszamy do sprzątania. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

6. We środę o godz. 18:00 Msza Święta w intencji dwóch zmarłych proboszczów z naszej parafii: + ks. Edmunda Rzeszowskiego (5 r. śm.) i + ks. Jacka Zalewskiego (4 r. śm.). I druga Msza w intencji + ks. Jacka Zalewskiego w czwartek o godz. 7:00.

7. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym rozmowa z księdzem, który przeżył wypadek autokaru z pielgrzymami w Chorwacji.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Zuzannę Kabasa, + Teresę Gazda i + Halinę Parowicz. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.