Ogłoszenia parafialne – 7 sierpnia 2022

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Paweł Czerniszewski, kawaler, z parafii tutejszej, z Agatą Magdaleną Dudek, panną, z parafii św. Bartłomieja w Chęcinach (zapowiedź 1)
Łukasz Andrzej Baran, kawaler, z parafii tutejszej, z Beatą Bobak, panną, z parafii Miłosierdzia Bożego w Zakopanem (zapowiedź 1)
Robert Wdowiak, kawaler, z parafii św. Wawrzyńca w Warszawie, z Edytą Kaniewską, panną, z parafii tutejszej (zapowiedź 1)
Jarosław Kłosiewicz, kawaler, z parafii w Piasecznie (Zalesie Dolne), z Beatą Marzeną Kacprzak, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 1)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. W poniedziałek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy Świętej. Jest to odpust w Pieczyskach i poniedziałek, więc inny porządek Mszy Świętych: Msze Święte o godz. 8, 9:30, 11 i 18. Tradycyjnie z naszej parafii po Mszy Świętej o 8:00 wyrusza pielgrzymka do parafii w Pieczyskach, gdzie suma odpustowa rozpocznie się o godz. 12:00. Zachęcamy do zaangażowania się w przebieg pielgrzymki, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczne przejście grupy i śpiewy. Wszelkie informacja o przebiegu odpustu w Pieczyskach na plakacie wywieszonym w gablocie.
Śpiewnik na pielgrzymkę – do pobrania.

2. Dziękujemy za ofiary składane na nasze inwestycje gospodarcze.

3. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli parafianom z Węszelówki i młodej parze. W tym tygodniu zapraszamy do przygotowania kościoła parafian z Dąbrowy Dużej. Serdeczne Bóg zapłać.