Ogłoszenia parafialne – 31 lipca 2022

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  

  • Aleksander Kościanek kawaler z parafii św. Mikołaja w Warce, z Izabelą Jaworek, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 2).

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. Jutro rozpoczyna się miesiąc sierpień. Każdego roku miesiąc ten jest ogłaszany miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do podejmowania trzeźwości i abstynencji ofiarując te wyrzeczenia w intencji naszej Ojczyzny ora o pokój dla świata.

2. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź po południu od 16:30 po Koronce do Bożego Miłosierdzia. Wizyta u chorych od godz. 9:00. Zaś w pierwszą sobotę miesiąca o 7:00 Msza Święta z udziałem Kół Żywego Różańca i w ich intencji, a po niej Różaniec Święty. Przypominamy, że adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w I piątki miesiąca od 17:00 do 20:00. 

3. Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka. W Gościu Niedzielnym polecamy przeczytać artykuł na temat nadprzyrodzonych zjawisk pt. „Cuda to nie złuda”

4. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli parafianom z Barcic Rososkich. W tym tygodniu zapraszamy do przygotowania kościoła na niedzielę parafian z Węszelówki.