Ogłoszenia parafialne – 17 lipca 2022

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  

  • Patryk Marcin Walczak, kawaler z parafii tutejszej, z Victoria Ingrid Urizar Rojas, panna z parafii M.B. Nieustającej Pomocy w Warszawie (zapowiedź 2)
  • Kacper Dobkowski, kawaler z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP Górze Kalwarii, z Dominiką Ptasiewicz, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 1)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. W czasie wakacji adoracja w każdy piątek od godz. 16:30 do 17:30. Adoracja rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w Gościu Niedzielnym polecamy przeczytać artykuł pt. „Trudne oczyszczenie pamięci” – w rocznicę ludobójstwa na Wołyniu. Jest także wakacyjny Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

3. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli parafianom z Wygodnego. W tym tygodniu zapraszamy do przygotowania kościoła na niedzielę parafian z Zalesia i Zadębia.

4. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej: + Zofię Wysoczańską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.