Ogłoszenia parafialne – 20 luty 2022

  1. Wolne intencje w tym tygodniu: wtorek, czwartek, piątek o godz. 7:00. Brak też intencji na Mszę świętą we wtorek o godz. 18:00; zaś w przyszłym tygodniu brak intencji w Środę Popielcową o godz. 7:00, 10:00, 17:00 i 18:00.
  2. Zespół Parafialny CARITAS zwraca się z prośbą do Parafian o przekazywanie 1 % podatku należnego za 2021 rok na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej z podaniem celu szczegółowego – dla CARITAS CHYNÓW.
  3. Dziś spotkanie dla rodzin przygotowujących swoje dzieci do I Spowiedzi i I Komunii Świętej rozpoczyna się jak zwykle konferencją o 10:30. Podobnie spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z grupy młodszej rozpoczyna się Mszą Śwo godz. 18.00.
  4. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Krężela Wsi. Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Widoku (nr 1-22). Za wszelką pomoc w sprzątnięciu kościoła i dekoracje kwiatowe serdeczne Bóg zapłać.