1. 1. W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Święte w porządku niedzielnym. Poświęcenie kredy i kadzidł Taca przeznaczona jest na misje.

 

  1. 2. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższe 2 tygodnie:

 

1 TYDZIEŃ 3 – 8 stycznia 2022

poniedziałek Gaj Żelechowski

wtorek Zalesie i Zadębie, Żelazna i Nowy Żelechów, Barcice Rososkie

środa Dąbrowa Duża

czwartek – Trzech Króli

piątek – Wygodne

sobota – Chynów, ul. Wolska, Krótka, Kolejowa, Spacerowa i Jabłoniowa (od godz. 9:00)

 

2 TYDZIEŃ 10 – 15 stycznia 2022

poniedziałek – Węszelówka i Widok

wtorek ––  Sułkowice, ul. Ogrodowa, Dolna, Orzechowa, Torowa, Łąkowa, Psa Cywila, Polna, Brzozowa

środa – Chynów, ul. Główna, Bankowa, Świerkowa, Miodowa oraz Nowe Grobice, ul. Główna, Grójecka, Orzechowa, Sezamkowa, Makowa, Spokojna, Miodowa

czwartek –  cały Krężel (przed południem i po południu)

piątek – Sułkowice, ul. Słoneczna, Kwiatowa, Lipowa

sobota – Hipolitów (od godz. 9:00)

 

Z góry dziękujemy za przywiezienie i odwiezienie księży. Przypominamy, że w tym roku wizyta duszpasterska tylko na wyraźne zaproszenie.

 

  1. 3. W związku z wizytą duszpasterską w miesiącu styczniu nie ma Mszy Świętej o 18:00, z wyjątkiem oczywiście soboty i niedzieli. Wieczorem kancelaria nieczynna. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 509-725-939).

 

  1. 4. Wczoraj była pierwsza sobota miesiąca i z powodu uroczystości nie było Mszy Świętej Kół Żywego Różańca. Wszystkich chętnych zapraszamy na wspólne odmówienie Różańca w sobotę 8 stycznia o godz. 7:30.

 

  1. 5. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Sułkowic (z bloków): ul. Jarzębiny 38,39,40 i Cyprysowej 36. Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Nowych Sułkowic: ul. Podleśna, Kosodrzewiny, Wierzbowa i Jeżynowa.

 

  1. 6. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Marię Kowalczyk i + Tadeusza Cyngota. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.