Ogłoszenia parafialne – 5 grudnia 2021

 

1. W środę 8 grudnia przeżywamy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

 

2. Parafialny Caritas rozprowadza świece bożonarodzeniowych w ramach wigilijnego dzieła pomocy. Przypominamy o pomocy parafialnemu CARITAS w przygotowaniu paczek dla najuboższych naszej parafii. Prosimy o składanie darów w zakrystii do 12 grudnia. Za zaangażowanie i otwarte serce dziękujemy.

 

3. Za tydzień spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 18:00, a po Mszy Świętej konferencja. Także za tydzień spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej. Na spotkaniu poświęcenie medalików. Spotkanie rozpoczyna się o 10:30.

 

4. Dzisiejsza taca, tzw. taca gospodarcza, przeznaczona na potrzeby budowlane parafii. Zachęcamy też do wsparcia działań duszpasterskich, ewangelizacyjnych i charytatywnych Kościoła katolickiego na Wschodzie. W związku z przeżywanym dziś XXII Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie w Archidiecezji Warszawskiej w kościołach przeprowadzana jest zbiórka do puszek.

 

5. Tradycyjnie poświęcone opłatki można nabyć w zakrystii. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są dla organisty.

 

6. Kolejne spotkanie Parafialnego Koła Synodalnego w piątek 10 grudnia po Mszy Świętej wieczornej.

 

7. Dziękujemy mieszkańcom Nowych Grobic, ul. Makowa, Spokojna, Orzechowa i Sezamkowa za sprzątnięcie kościoła. Za tydzień zapraszamy do przygotowania kościoła na niedzielę parafian z Sułkowic: ul. Leśna i Klonowa.

 

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Renatę Marciniuk oraz + Elżbietę Łada. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.