Ogłoszenia parafialne – 14 listopada 2021

 

  1. 1. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę SZLAKIEM PRYMASA WYSZYŃSKIEGO PO MAZOWSZU: LorettoBrokZuzelaProstyń. Pielgrzymka wyrusza z placu przed cmentarzem 20 listopada, najbliższa sobota, o godz. 7.15. Autokar bardzo dobry, wyposażony w klimatyzację, DVD, wc, pasy bezpieczeństwa itp. Zapewniona opieka profesjonalnego pilota i wyśmienite katechezy ks. Piotra oraz modlitewne wsparcie ks. Proboszcza.

 

  1. 2. Dzisiaj, jak zwykle w drugą niedzielę miesiąca, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej. Spotkania rozpoczynają się Mszą Świętą o godz. 18:00, a po Mszy Świętej konferencja.

 

  1. 3. Zgodnie z decyzją Ordynariusza diecezji, Ks. Kard. Nycza, za tydzień zbiórka do puszek na rzecz pomocy migrantom.

 

  1. Zachęcamy do kolejnego konkursu na najpiękniejszy lampion.Wykonane przez dzieci prace, podpisane (imię, nazwisko, klasa, szkoła) należy przynieść do kościoła do 23.11. Rozstrzygnięcie nastąpi w pierwszą niedzielę Adwentu czyli 28 listopada na Mszy o godz. 11. Pragniemy, aby dzieci uczestniczyły w roratach z własnoręcznie przygotowanymi lampionami.

 

  1. 5. Dziękujemy mieszkańcom Sułkowic z ul. Słonecznej za sprzątnięcie kościoła. Za tydzień zapraszamy do przygotowania kościoła na niedzielę parafian z Nowych Grobic, ul. Główna i Świerkowa.