Ogłoszenia parafialne – 7 listopada 2021 

1. W czwartek, 11 listopada, obchodzimy 103 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 10:00.

2. Na sobotę 20 listopada planujemy pielgrzymkę SZLAKIEM PRYMASA WYSZYŃSKIEGO PO MAZOWSZU: Loretto – Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej – Brok – historyczna rezydencja letnia biskupów płockich – Zuzela – miejsce urodzenia Prymasa Tysiąclecia – Prostyń – Sanktuarium Trójcy Przenajświętszej i św. Anny. Koszt ok. 80 zł od osoby. Zapisy w kancelarii i po każdej Mszy Świętej w zakrystii.

3. Dzisiejsza taca, taca gospodarcza, przeznaczona na rozbudowę cmentarza.

4. Za tydzień w niedzielę 14 listopada spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej (druga niedziela miesiąca), zaś 28 listopada dla grupy starszej (czwarta niedziela miesiąca). Spotkania rozpoczynają się Mszą Świętą o godz. 18:00, a po Mszy Świętej konferencja.

5. Także za tydzień, jak zwykle w drugą niedzielę miesiąca, spotkanie dla rodzin przygotowujących swoje dzieci do I Spowiedzi i I Komunii Świętej. Spotkanie rozpoczyna się konferencją o 10:30, a po niej Msza Święta o godz. 11:00.

6. Intencja papieska na listopad 2021: Módlmy się, aby osoby cierpiące na depresję albo wypalenie zawodowe znajdowały u wszystkich wsparcie i światło, otwierające na życie.

7. Są jeszcze wolne intencje w listopadzie:

– 9 i 10.11, 18, 20, 23 i 25.11 o godz. 7:00,

– zaś 29.11. o godz. 18:00

8. Za tydzień zapraszamy do przygotowania kościoła na niedzielę parafian z Sułkowic, ul. Słoneczna.

9. W związku z Synodem Biskupów w parafii tworzymy parafialne koło synodalne, którego zadaniem będzie przemyśleć ważny element życia Kościoła, jakim jest synodalność. Zapraszamy do udziału. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 12 listopada w piątek w salce katechetycznej o godz. 19:00.