Ogłoszenia Parafialne – 31 października 2021

1. Msze Święte w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 8, 10, i o godz. 12 na cmentarzu (po Mszy procesja i modlitwa w intencji zmarłych wspominanych w wypominkach jednorazowych). Msza Święta na cmentarzu będzie sprawowana w intencji wszystkich zmarłych wspominanych w wypominkach jednorazowych i rocznych). W dzień Zaduszny, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, Msze Święte o godz. 8, 10 i o godz. 18. Msza Święta o godz. 8:00 w intencji zmarłych wspominanych w wypominkach jednorazowych. W gablocie i na stronie internetowej jest informacja, jak uzyskać odpust zupełny za zmarłych i warunki odpustu zupełnego.

2. Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych przynoszą swoje kartki z naklejkami do katechetów w szkole do czwartku. Za tydzień w niedzielę, 7 listopada, o godz. 11 będzie podsumowanie uczestnictwa, dla najwytrwalszych dzieci przewidziane są upominki. 

3. Zachęcamy do kolejnego konkursu na najpiękniejszy lampion.Wykonane przez dzieci prace, podpisane (imię, nazwisko, klasa, szkoła) należy przynieść do kościoła do 23.11. Rozstrzygnięcie nastąpi w pierwszą niedzielę Adwentu czyli 28 listopada na Mszy o godz. 11. Pragniemy, aby dzieci uczestniczyły w roratach z własnoręcznie przygotowanymi lampionami.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie sprawowana o godz.18.00. Możliwość spowiedzi od godz.17:00. Szczególnie zapraszamy dzieci rocznicowe. Od 9:00 rano odwiedzimy chorych. W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 7:00 zapraszamy na Różaniec. Jest to comiesięczne spotkanie parafialne Kół Żywego Różańca w kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się włączyć w nurt modlitwy różańcowej do tworzenia kolejnych kół Żywego Różańca. 

5. Zgodnie z zapowiedzią adoracja w pierwszy piątek miesiąca rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia po Mszy Świętej o godz. 18:00 i będzie trwała do godziny 20:00.

6. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Sułkowic, ul. Kolejowa i Jabłoniowa. Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Sułkowic, ul. Kwiatowa.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Helenę Olczak. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.