Ogłoszenia parafialne – 24 października 2021

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Arkadiusz Sałyga, kawaler, z parafii w Drwalewie, z Natalią Karoliną Tokarską, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 2).

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.

2. Dzisiaj Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpoczyna się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa starsza). Po Mszy Świętej konferencja.

3. Przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne w zakrystii lub kancelarii.

4. Zgodnie z zapowiedzią w sobotę, 30 października, o godz. 10:00 Msza Święta dla małżeństw z dziećmi i dla rodziców ministrantów i bielanek.

Msze Święte w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 8, 10, i o godz. 12 na cmentarzu (po Mszy procesja i modlitwa w intencji zmarłych wspominanych w wypominkach jednorazowych). Msza Święta na cmentarzu będzie sprawowana w intencji wszystkich zmarłych wspominanych w wypominkach jednorazowych i rocznych). W dzień Zaduszny, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, Msze Święte o godz. 8, 10 i o godz. 18.

6. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Sułkowic, ul. Krótka i Lipowa. Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Sułkowic, ul. Kolejowa i Jabłoniowa.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Stanisławę Dębowską. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.