OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19 września 2021

1. Dzisiaj kończymy misje święte. Dziękujemy Bogu za czas szczególnej łaski, za dużo dobra, które się dokonało w tym czasie i będzie procentowało w przyszłości. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i danie swego serca misjonarzom: siostrze Wiktorii ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Krzyża, o. Teodorowi i o. Łukaszowi, franciszkanom. Niech czas zasiewu przyniesie obfite plony.

2. Pierwsze spotkanie po wakacjach dla kandydatów do bierzmowania z grupy starszej o godz. 19:00 w niedzielę 26 września po Mszy Świętej wieczornej. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej przychodzą na niedzielną Mszę świętą o godz. 11:00. Pierwsze spotkanie dla dzieci i rodziców z poświęceniem różańców, jak zwykle w drugą niedzielę miesiąca, 10 października o godz. 10:30.

3. Pierwsze spotkanie dla ministrantów i bielanek oraz kandydatów na ministrantów i bielanki w najbliższą sobotę (25 września) o godz. 10:00 przy kościele.

4. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

5. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Barcic Rososkich nr 16-26. Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Węszelówki.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Janinę Białek. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.